Olen todella

että olen muka lähettänyt samaisen viestin ,mitä tää ylläpito sanoo minun kirjoittaneen.Ei pidä paikkaansa.Mun koneella on käynyt nimimerkki rikunen p-karjalasta,enkä yhtään ihmettele mitä on voinut tehdä minun tietämättä,minun koneella.Mitä tehdä?
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mahdollista. käytälisää vaan eniro/suoli24 palveuja

Äänestä

on käynyt samainen ihminen.Toivottavasti ei ole todellakaan mitään sekoillut.Parempi pysyä siitä nimimerkistä kaukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmeissäni kirjoitti:

että olen muka lähettänyt samaisen viestin ,mitä tää ylläpito sanoo minun kirjoittaneen.Ei pidä paikkaansa.Mun koneella on käynyt nimimerkki rikunen p-karjalasta,enkä yhtään ihmettele mitä on voinut tehdä minun tietämättä,minun koneella.Mitä tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu