Kyllä sitä taas huomaa että voikin olla sitten tyhmä. Hirveetä valehtelua sulta joka asiasta päin näköä, mutta silti pelkkää roskapuhetta kaikki. Höpinää ja löpinää riittää vaikka mistä ihanasta, mutta mikään kiva ei sitten loppujenlopuksi toteudukaan. Mä olin kyllä niin mukana meidän jutussa kun vaan pystyin, mutta nyt tuli huomatuks että turhaa vaivaa sekin kaikki. Se on nopea ja äkkisyvä pudotus kun huomaa että eipä tässä tainnut mitään sen suurempaa koskaan ollakaan. Saakeli soikoon! Painu vaan rauhassa sen tekopirteän uuden valloituksesi luo ja lepertele sillekin vielä kaikkea turhaa, toivottavasti sekin huomaa et oot aikamoinen peluri.:)
Senkin niljake.
--------------
4406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kunPELATAAN???
voi sanoa suoraan hänelle noita sanoja...kuka täällä välittää..kuka on tehnyt ja mitä..jos et kerta enään rakasta tai välitä..niin kerro se hänelle??..
vain mitä odotat viellä ?
takia täällä kaikkea vihaa ja turhautumista jauhetaankin, kun ei niiden turhautumisten ja muiden tunteiden kohteelle voida sanoa sitä päin naamaa. Niin se vaan menee.
Etkö huomaa miten kaikki kuulostaa samalta. Luen tätä palstaa pitkästä aikaa nyt, olisi pitänyt jättää lukematta...