mun mies on kadonnut

hei mieheni katosi ke 17.9.2008 illalla tervakosken janakkalasta vuonna 1962 syntynyt mies lähti autolla jos olet nähnyt auton tervakoskella tai jossain muualla niin pyydän otamaan yhteyttä
155837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

hei. käskitkö viemään roskapussia.
olisit laittanut tuntomerkkejä ja auton tunnisteet.et jos miehesi on lähtenyt lappiin lystinpitoon, niin lapinlaila laittaa hänet kotio tulemaan.

Äänestä
  • kertoja, ennen kuin lopullisesti erottiin v. 2003. En tiedä, onko nykyisin hukassa vai tallessa, mutta eipä ole minun murheeni ainakaan.

    Äänestä

  • mun miehen tuntomerkit on 172pitkä ja hoikka rakeinteinen mies

    Äänestä

  • maria 29 kirjoitti:

    mun miehen tuntomerkit on 172pitkä ja hoikka rakeinteinen mies

    jos ovesi taakse kohta kannetaan tuhansia miehiä tarkastettavaksi.
    Sen verran yksityiskohtaiset tuntomerkit kuitenkin annoit...

    Aloita vaikka auton merkistä, mallista, väristä ja rekkarista.
    Aika paljon helpompi osua kerralla oikeaan kuin "172pitkä ja hoikka".

    Äänestä

  • maria 29 kirjoitti:

    mun miehen tuntomerkit on 172pitkä ja hoikka rakeinteinen mies

    oli rakenteinen. Siksikö ne katoaa?

    Äänestä

löysi paremman muijan ja lähti sen mukaan.

Äänestä

..ilmoita poliisille,jos et ole vielö sitä tehnyt.

Äänestä

mä näin pari päivää sitte yhen auton tervakoskella. se meni sitä yhtä tietä toiseen suuntaa.

Äänestä

Koittakaahan hyvät Naiset ymmärtää, että me miehet kaipaamme Rakkautta ja hellyyttä Naisilta, ja jos ei oma kulta ymmärrä antaa seksiä riittävästin joka suhteen, niin on aivan turha itkiä jälistäpäin miehensä perään. hän hakee vain aitoa Rakkautta muualta, joka haluaa antautua täysillä lemmen leikkeihin :)

Äänestä
  • hellyys ja rakkaus = seksi? Outo oot..

    Äänestä

  • , etkä taida koskaan olla ollut oikeassa suhteessa... :P ei toimi ihan noin... ;)

    Äänestä

auttais varmaan jos tietäis enemmän tästä kyseisestä autosta sillä niitähän nyt on joka paikassa ...

Äänestä

Jos olet tosissasi, antaisit varmaan tuntomerkkejä vai etsitkö vasta miestä,

tämä on palstan väärinkäyttöä.

Äänestä
  • Juuri tällaista täältä kaivataan. Hyvää viihdettä!! Tämä kadonnut mies on ainakin toistaiseksi ollut hupaisa tapaus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maria 29 kirjoitti:

hei mieheni katosi ke 17.9.2008 illalla tervakosken janakkalasta vuonna 1962 syntynyt mies lähti autolla jos olet nähnyt auton tervakoskella tai jossain muualla niin pyydän otamaan yhteyttä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu