Norton, Vista ja

Norton ei anna asentaa Office -toimistopakettia, käyttis on vista, mikä neuvoksi?

Voiko tuon Nortonin jotenkin ohittaa?
4195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä
  • ja sitten yrittää asentaa uudelleen. vista ja norton kun ovat uusia tuttavuuksia molemmat, joten vähän säätämistä tää on..

    Äänestä

Eikö nortoni kysy sallitaanko?,ota nortoni pois päältä ja asenna sit,katsele norttonin asetuksia:)

Äänestä

....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Office kirjoitti:

Norton ei anna asentaa Office -toimistopakettia, käyttis on vista, mikä neuvoksi?

Voiko tuon Nortonin jotenkin ohittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu