ole suomenruotsalainen ja osaa käyttäytyä kuten viime vuoden voittaja Sari.
Cheryl varmasti voittaa
eikös hän
12386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
mutta helpotti, että hän sai jäädä taloon vielä eilen ja pudottaa ainakin Mantan (jolle olisi noussut aivan varmasti kusi päähän jo tuosta).
Sariin vertaaminen ei kannata!
Kyllä mielestäni on nyt vähintään kohtuullista, että cheryl säästyy häädöltä tällä viikolla. Selkeesti väärinkohdelluksi on joutunut. Kun sen on kestänyt, niin kyllä ansaitsee jatkaa ainakin jonkin aikaa.
Siis sellaisia puukottajia on ollut selän takana. Voi vain ihmetellä, huhhuh!!
Onneksi Maria lähti ja Mia voi lähteä seuraavaksi.
viimevuonna kyllä voitti homo sauli.
kun Cheryll...Sari sentään aito...Cheryll pelkkää teatteria...
Sarppa ja Kak, Sarppa ja Kak, ne lehdessä pussas, siinä luki SMAK. (sävel: Juice L.)
joo ei todellakaan voi samaistaa sariin vähän eri luokassa painii! sari ei todellakaan ole mikään olematon diiva niinkuin toi yksi höppö
Pikkuisen niinkuin kusi virtaa päässä Mialla ja Mantalla.
Niin kyllä M ja M ovat aikamoinen pari. Omahyväisiä ihmisiä, jotka aikovat pärjätä toisia päähän potkimalla.
Kyllä nainen voi olla nainen ja hieman vaikka diivaillakin, kuten C.
Noita toisia ääripäitä edustavia (esim. manta ) ei kyllä jaksanutkaan enää. On kuin todella tarhaikäinen. Kakka, kakka, musta kakka, paska, paska jne. Tähänkö on tultu ?!
ehkä ärsyttävimpiä akkoja mitä oon nähny ikinä.
Ei todellakaan voita.
Chipa on paras. Chipa voittaa.