Olen viime viikkoina kiihtyvällä tahdilla näytellyt ottamiani alastonkuvia vaimostani kavereilleni. Nyt olen alkanut miettiä onko tämä ihan normaalia?
vaimon alastonkuvat
Jokke
166581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
sulla niitä, lähetä mulle!
[email protected]
Saatanpa lähettääkin, ajatus on aika kiehtova. Kiinnostaako jokin erityisesti?
käy!
Laita kuvat nettiin ja linkki tänne. Saat paljon uusia kavereita. Tai ainakin vaimosi saa.
Osoite josta vaimosi kuvia ei voi kopioidä
http://www.sunpoint.net/~seksiapajat
sivujen uusi nimi on KOTIKUVAAJAT
avattu 22.10-03
mulla sama vika. Olen näyttänyt sexystä muijastani otettuja kuvia kavereilleni ja näyttänyt videota, jossa muijani saa vierasta. Yksi kaveri halusi runkata kuvista, annoin luvan ja niinpä hän meni vessaan kuvat mukanaan. Mua kiihottaa näyttää ottamiani kuvia muille ja palautteesta päätellen ne ovat olleet eritäin onnistuneita ja sexyjä.
missä muijas on niin mä voin antaa kans vierasta!
Mullakin kaveri halusi kuvia lainaksi vessaan. Ajatus kaverista tumputtamassa mun vaimon kuvien kanssa oli tosi jees. Kaveri jopa tahri yhden, jonka annoin sille sitten omaksi.
yhden kuvan kaverilleni, joka runkkas muijani kuvista. Sama kaveri otti vessan pyykkikorista muijani pöksyt ja laukes niihin. Joillekkin tää voi kuulostaa sairaalta, mutta ainakin mua se kiihotti.
Normaalia, tai ei.... en tiedä, mutta todella kiihottavaa se on, nimittäin näytellä vaimosta otettuja alastonkuvia muille.
Mukava katsella muiden ilmeitä ja reaktioita, kun vaimo levittää valokuvissa vittuaan tai poseeraa irstaasti tekokulli kiimaisessa posliinipillussaan.
Olen näytellyt kuvia kanssa useammallakin meidän tutuille ja sopivissa tilanteissa myös tuntemattomillekin.
Yksi "pieni perverssioni" on myös "antaa" vaimon hakea ottamamme "kuvat" paikallisesta valokuvaliikkeestä (pieni liike, joka kehittää kuvat itse ;-)
näyttänyt kuvia, pariinkiin otteeseen. Kavereilta saa parhaimmat reaktiot, koska tiedän että he pitävät muijaani tosi seksynä ja sitten ku ne näkevät hänet irstaana haarat levällään jne jne. Oon näyttänyt myös videota, jossa muijani strippaa ja tyydyttää itseään.
Kiinnostaisiko KUVIEN katseleminen ?
Jos teillä muilla asiasta kiinostuneilla löytyy kuvia sähköisessä muodossa..... niin voisimme ilahduttaa toisiamme myös näin töiden ohessa.
Täytyy tunnustaa, että olen jonkinverran kuvia kehityttänyt myös rompulle, jotta päivällä uuvuttavan "raadannan" ohessa voin piristää itseäni vaimon suloilla (paljailla sellaisilla;-)
Vaan miksipä niillä ei voisi ilahduttaa muitakin, jotka ovat halukkaita tekemään samoin....
kysyisin teiltä kaikilta että kun kerta tykkäätte katsella ilahduttavasti VAIMOJENNE kuvia, niin onko vaimot sen näköisiä kuin esim pornolehdissä tai -elokuvissa? pitääkö naisen olla sellainen laiha jolla on kauhean suuret rinnat? vai saako nainen olla synnyttänyt, lihava, vanha??
Oma vaimoni on täysin mallimitoissa. Tuskinpa kaverit kovin paljon jaksaisivat läskistä muijasta innostuakaan.
Muistattehan sitten pojat aina ensin kertoa vaimoillenne kenelle aiotte kuvia näyttää?
Seksi on sellainen, että ihminen kyllästyy helposti normaaliin seksin saman kumppanin kanssa. Sitten käy niinkuin kuvasit. Seuraavaksi joku tuttusi käy sitten kylässä katsomassa alastonta vaimoasi, seuraavaksi vaimo jo antaakin jollekkin, sitten voi seurata vaikka mitä. Yksi pahimista esimerkeistä oli jossain subtv yölähetyksessä. Siinä joku jenkki kertoi kuinka hän kiihottuu siitä kun nainen tulee sairaanhoitajaksi pukeutuneena hänen eteensä ja tekee sitten tarpeensa seisoessaan ämpäriin joka on jalkojen välissä. Ukko tietysti seurasi koko ajan tapahtumaa ja oli aivan kliimaksissa. Kannattaa ottaa itseään niskasta kiinni ja miettiä mitä todella haluaa ennenkuin asiat riistäytyvät käsistä. Jos haluat antaa vain mennä niin ei siinä mitään, sehän on oma asiasi.