Terveeks,
Tulipa kokeiltua Deprakine Depottia (500 500 /pv). Kahden kuukauden aikana hemoglobiini arvot pomppas 175:een (B-Hb viitearvot 134- 167).
Hiihtomaajoukkueeseen en olis tainnut päästä. ;-)
Lääkkeen lopetuksen jälkeen arvot oli 154,
vähän samalla tavalla tais käydä myös testosteroni-arvojen.
Deprakinen aikana alkoi lihasnykimiset ja poistui
lopetuksen jälkeen.
Onko muilla kokemuksia ?
Deprakine ja hemogobiini
1
690
Vastaukset
- nimetönkin
em. lääkeestä paljon sain - mutta ei tullut mittautuettua koskaan hemoglobiinia että paljonkohan se oli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2432142- 1891634
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647