Mian puserossa oli rauhanmerkki, kun Mia istui päiväkirjahuoneessa puimassa, miten se haluis vetää Cherylliä turpiin. These life's little ironies. :D
Huomasitteko Mian rauhanmerkkipuseron?
piis ja loovvv
3345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
HUahaaaa. Eilen juuri tuli mieleen bb:tä katsoessa että näille läyhääjille pitäisi laittaa viikkotehtäväksi opettelemaan rauhan elkeitä muita asukkaita kohtaan.
että he ovat hyvin rauhallisia ja mukavia kaikkien niiden kanssa, jotka ovat samaa mieltä heidän kanssaa ja myötäilevät heitä, eivätkä ole tippaakaan erilaisia. Siis he ovat tosi "suvaitsevaisia" heidän hyväksymilleen erilaisille, muttei toki liikaa heidän elämänpiiristä erottuville, siinä sitä ironiaa, kun homopoika vaati hyväksyvää suhtautumista itseensä, koska saattaa ulkomaailmassa kokea pilkkaa, niin voi sen nimissä sitten halventaa ja pitää liian erilaisena sellaista hlöä, joka eroaa liikaa hänen elämäntavastaan tai tavoistaan.
sehän oli paita eikä pusero,PÖNTTÖ,
ja taidat olla viel senverran teini että pidät vaatteita näyttääkses millainen olet.