KATSO ULTRAkuva

Tuolla alempana on ketju ,mitä mieltä olet ultrakuvasta ..voisiko olla kaksoset,joista toinen vähän piilossa? Vai olisiko lääkärin ehdottomasti pitänyt se huomata? Lue myös se viestini ,siinä vähän pohjustusta.Kiitos
2705
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mielestäni siellä joku toinenkin pieni olisi.

Äänestä

Mun mielestä toi on selvä ruskuaispussi eikä toinen sikiö... Ainakin ihan samalta näytti meidän ultrakuva alkuvaiheessa. Ja yksi sieltä on tullut molemmilla kerroilla. Mutta en tietysti voi varmaksi sanoa, tämä siis mun veikkaus. Kyllä ne ultraajat on niin kokeneita että luulen että senkin puolesta yks on tulossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Virhe ultrassa ketjussa.. kirjoitti:

Tuolla alempana on ketju ,mitä mieltä olet ultrakuvasta ..voisiko olla kaksoset,joista toinen vähän piilossa? Vai olisiko lääkärin ehdottomasti pitänyt se huomata? Lue myös se viestini ,siinä vähän pohjustusta.Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu