W202 kardaanissa välystä?

Pyörittelin kardaania ja etummaisessa kuminivelessä tuntui olevan väljää, ehkä n. 30 astetta. Onko vakavaa, uskaltaako autolla ajaa?
1219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että välys on kumilimpussa?
Jos siinä on noin iso välys,niin limppu on kyllä hajoamaisillaan,älä aja vaan vaihda ko.osa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


brint kirjoitti:

Pyörittelin kardaania ja etummaisessa kuminivelessä tuntui olevan väljää, ehkä n. 30 astetta. Onko vakavaa, uskaltaako autolla ajaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu