mitä ihmeen vikoja

mitä ihmeen vikoja noissa md11 koneissa on kun koko-ajan myöhässä ja huollot venyy??
2770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se, että lento on myöhässä ei tarkoita aina sitä, että itse koneessa on vikaa.
Myöhästymiseen kun voi vaikuttaa aikamoinen määrä muitakin seikkoja.
Jos hämmästelijä matkustaisi hieman, niin voisi tällaisen yksinkertaisenkin asian ymmärtää.

Äänestä
  • paitsi haukkaa liikaa kerosiinia. Kunnon laajarunkoinen jyrä, eikä mikään himpula. Menkää kyytiin kun vielä ehditte, kohta poistuvat liikenteestä (polttoaineen kalleuden vuoksi).

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


md11 kirjoitti:

mitä ihmeen vikoja noissa md11 koneissa on kun koko-ajan myöhässä ja huollot venyy??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu