Grande Ferrari

Ferrari teki sen Taas!
6549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

takana FIAT.

Äänestä
  • sinulla olla puurot ja vellit sekaisin.

    Äänestä

  • Ja Mulla myös 60:n 'alla' ja Laatumerkissä aion pysyäkin, Grande Fiat Ja Ferrari!!!! Ja 'Maestro' Schumaher!!!

    Äänestä

  • Ferrari kirjoitti:

    sinulla olla puurot ja vellit sekaisin.

    nii? eipä siellä paljoa ferrarin omilla rahoilla pelata kyllä ne fiatilta ja sponsoreilta tulee. Ja fiathan se määrää niiden budjetinkin.

    Äänestä

Taas saavat suomalaiset mersujuntit itkeä. Forza Italia!

Äänestä
  • ... menee. Maranellon pikkukaupungin kirkonkellot ovat saaneet soida ahkerasti viimeaikoina - ja saavat soida tulevaisuudessakin. FORZA SCHUMACHER, FORZA FERRARI!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mara-nello kirjoitti:

Ferrari teki sen Taas!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu