nyt maailman parhaimman neuvon, ottakaa itsellenne härkä mies.. parempaa ette saa.. suhde toimii kuin unelma vielä monen monen vuoden jälkeen..
t.kalatypy
KALANAISET
11
2321
Vastaukset
- njaa..
mutta kun yhtään härkää ei tielleni ole tallustellut, ei ole kokemusta. Toivon mukaan joskus tärppää. Kiitos kuitenkin vihjeestä.
muita sorkallisia sarvipäitä sillä oinaassa on tulta kyllin jopa latteimmallekin lasolia nauttineelle kalanaiselle, eikä kauriissakaan mitään vikaa ole ainakaan sänkykammarin puolella.
Ja sitten kun kovin kyllästyttää tuo päkisevä ukon kyöhnäke,voi sen pistää pihviksi ja sarvista vääntää vaikka naulakon seuraavan pukin palttoota varten, eh.- kalaneito.
...itse olet härkä-poika?
I FOUND YOU!!!! XDDD
tiedän kuka olet. - MAANLÄHEINEN
Hei kaikki härkänaiset. OTTAKAA IHMEESSÄ ITSELLENNE KALAMIES. KALAMIES ON HYVÄ RAKASTAJA, KULTAINEN ISÄ LAPSILLE,AHKERA TÖISSÄÄN JA TOIMISSAAN,HAUSKA SEURALAINEN,KILTTI SUOMUTON TYYPPI
- kalamiehet
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
- Danzigi
kalamiehet kirjoitti:
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut. Danzigi kirjoitti:
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut.asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
- Danzigi
Krista_Marianne kirjoitti:
asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
Mua kyllä suoraan sanoen vituttaa kaikki yleistäminen. Liittyy se sitten mihin tahansa asiaan.
- -nipu-
Mulla on ollut härkiä, mutta kaikissa sama vika: tylsiä ja liian rauhallisia! Omat pitkät suhteeni ovat olleet kaksosen ja oinaan kanssa.
- KalaN
Osuit naulan kantaan, kokemusta on skorppareista, oinaasta, vesimiehestä, kauriista mutta härkä tuntuu olevan sydämen valittu.
- jellona&kalat
LEIJONA JA KALAT ! MAAILMAN IHANIN SUHDE !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi564556Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal884262- 713718
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak963647Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1172687- 352488
- 372382
- 242369
- 382359
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232234