nyt maailman parhaimman neuvon, ottakaa itsellenne härkä mies.. parempaa ette saa.. suhde toimii kuin unelma vielä monen monen vuoden jälkeen..
t.kalatypy
KALANAISET
11
2287
Vastaukset
- njaa..
mutta kun yhtään härkää ei tielleni ole tallustellut, ei ole kokemusta. Toivon mukaan joskus tärppää. Kiitos kuitenkin vihjeestä.
muita sorkallisia sarvipäitä sillä oinaassa on tulta kyllin jopa latteimmallekin lasolia nauttineelle kalanaiselle, eikä kauriissakaan mitään vikaa ole ainakaan sänkykammarin puolella.
Ja sitten kun kovin kyllästyttää tuo päkisevä ukon kyöhnäke,voi sen pistää pihviksi ja sarvista vääntää vaikka naulakon seuraavan pukin palttoota varten, eh.- kalaneito.
...itse olet härkä-poika?
I FOUND YOU!!!! XDDD
tiedän kuka olet. - MAANLÄHEINEN
Hei kaikki härkänaiset. OTTAKAA IHMEESSÄ ITSELLENNE KALAMIES. KALAMIES ON HYVÄ RAKASTAJA, KULTAINEN ISÄ LAPSILLE,AHKERA TÖISSÄÄN JA TOIMISSAAN,HAUSKA SEURALAINEN,KILTTI SUOMUTON TYYPPI
- kalamiehet
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
- Danzigi
kalamiehet kirjoitti:
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut. Danzigi kirjoitti:
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut.asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
- Danzigi
Krista_Marianne kirjoitti:
asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
Mua kyllä suoraan sanoen vituttaa kaikki yleistäminen. Liittyy se sitten mihin tahansa asiaan.
- -nipu-
Mulla on ollut härkiä, mutta kaikissa sama vika: tylsiä ja liian rauhallisia! Omat pitkät suhteeni ovat olleet kaksosen ja oinaan kanssa.
- KalaN
Osuit naulan kantaan, kokemusta on skorppareista, oinaasta, vesimiehestä, kauriista mutta härkä tuntuu olevan sydämen valittu.
- jellona&kalat
LEIJONA JA KALAT ! MAAILMAN IHANIN SUHDE !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.913942Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973297Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1242608Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2071928Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201774Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä951658Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m791645- 1101519
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11291- 571182