nyt maailman parhaimman neuvon, ottakaa itsellenne härkä mies.. parempaa ette saa.. suhde toimii kuin unelma vielä monen monen vuoden jälkeen..
t.kalatypy
KALANAISET
11
2330
Vastaukset
- njaa..
mutta kun yhtään härkää ei tielleni ole tallustellut, ei ole kokemusta. Toivon mukaan joskus tärppää. Kiitos kuitenkin vihjeestä.
muita sorkallisia sarvipäitä sillä oinaassa on tulta kyllin jopa latteimmallekin lasolia nauttineelle kalanaiselle, eikä kauriissakaan mitään vikaa ole ainakaan sänkykammarin puolella.
Ja sitten kun kovin kyllästyttää tuo päkisevä ukon kyöhnäke,voi sen pistää pihviksi ja sarvista vääntää vaikka naulakon seuraavan pukin palttoota varten, eh.- kalaneito.
...itse olet härkä-poika?
I FOUND YOU!!!! XDDD
tiedän kuka olet. - MAANLÄHEINEN
Hei kaikki härkänaiset. OTTAKAA IHMEESSÄ ITSELLENNE KALAMIES. KALAMIES ON HYVÄ RAKASTAJA, KULTAINEN ISÄ LAPSILLE,AHKERA TÖISSÄÄN JA TOIMISSAAN,HAUSKA SEURALAINEN,KILTTI SUOMUTON TYYPPI
- kalamiehet
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
- Danzigi
kalamiehet kirjoitti:
ovat ikuisia muksuja..ja mikä pahinta pettävät AINA
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut. Danzigi kirjoitti:
No tuota ei kyllä paranis yleistää. En ole koskaan pettäny, enkä tule pettämään. En millään asteella.
Lisänä voisin mainita etten todellakaan ole lapsellisuudesta kärsivä immeinen. Näitä kun tuntuu olevan niin miehissä kuin naisissa.
Tuntuu olevan aikamoista huonoa tuuria tuo petetyksi tuleminen. Huonoa parivalintaa tai jotain.
Niin ja kyllä muakin on petetty, eikä merkki todellakaan ollut kala vaan jokin/jotkin aivan muut.asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
- Danzigi
Krista_Marianne kirjoitti:
asiaa.yleistäminen on nihkeetä,kun kaikki ei todellakaan mene siihen samaan muottiin.
Mua kyllä suoraan sanoen vituttaa kaikki yleistäminen. Liittyy se sitten mihin tahansa asiaan.
- -nipu-
Mulla on ollut härkiä, mutta kaikissa sama vika: tylsiä ja liian rauhallisia! Omat pitkät suhteeni ovat olleet kaksosen ja oinaan kanssa.
- KalaN
Osuit naulan kantaan, kokemusta on skorppareista, oinaasta, vesimiehestä, kauriista mutta härkä tuntuu olevan sydämen valittu.
- jellona&kalat
LEIJONA JA KALAT ! MAAILMAN IHANIN SUHDE !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa
Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens1913866Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o453217EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt2292662Kesäaika on normaaliaika...
...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul2522241Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa
taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta761933Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?
Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva311415Ähtärin päättäjät
Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b531367Tulen hulluksi hänestä
Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu701218Ensimmäinen kuukausi palkatatta
Siis ei jumankauta näitä kokoomuksen ehdoituksia. Nytkin joku Otto Meri ehdoittaa, että ensimmäinen kuukausi pitäisi ty981072- 109929