no moro jällee..olet tosiaan fiksu mies..En ymmärrä jos ulkonäkösi on Mark Wahlbergin nii mikset voisi käyttäytyä yhtä herrasmiesmäisesti kuin hän? siis yleensä..Väkivalta ei ratkaise!
miks muaki haukut mun tulevaisuudesta? mitä se sua koskee ylipäätään..?ota yhteyys
miks muaki haukut mun tulevaisuudesta? mitä se sua koskee ylipäätään..?ota yhteyys
Vastaukset 9
Vanhimmat
Milloin olen haukkunut tulevaisuuttasi?
Miksi noin päättelet, en muistaakseni ole tähän asti sanonut susta mitään pahaa (tietääkseni)ja toiseks mun tyttö ystävä huomasi ensiksi tuon Wahlberg ilmiöin...kun katsoimme yhdessä Rock Starin (on muuten hyvä leffa, suosittelen).
Ootko vaihtanut nimimerkkiä? jos kertoisit vanhan (jos olet muuttanut) voisin miettiä miten olen sinua loukannut...ok?
öö....olis toi "fiksu mies" kommentti sarkasmia....jäi vähä vaivaa?
Ashton Kutcher..nimenvaihto virkisti..Niin haukut tulevaa näyttelijänuraani Hollywoodissa,mutta miksi??!
Sanonut mitään pahaa näyttelijä urastasi vai olenko? Olen kyllä sanonut kyllä haaveillesi jos en väärin muista...
Oot sanonu ja *vitun kusipääks* haukuit..Väität muka tosissas etten pääse sinne! Et ees tiä millane oon ja mitä lahjoja mulla on nii mitä lähet sanoo? eikä se edelleenkää ole haave vaan tosiasia!! Katotko mun elokuvia sit? en olis nii pelle et puhuisin siitä jos en lupauksiani pitäis..Sää et ees taida tietää kuinka surkea Hollywood on nykyään..Kyllä mun lahjoilla pitkälle pääsee..Oot fiksu mies todella jos uskot tän 98% varman asian!! ootko muute tuttu sen Ison ja Pahan kaa?
Onneksi olkoon Ashton, pääset Hollywoodiin näyttelijäksi! noniin oletko nyt tyytyväinen? mä olen kyllä kurkkua myöten täynnä sun näyttelijälässytyksistä, sori vaan. Eiköhän se ole tullut jo kaikille selväksi...
Siis ensiksi...en ole kertaakaan sanonu sua vitun kusipääks kuten en muitakaan, olen pitänyt aina ziedrich nimen enkä ole kirjoittanu muilla nimillä susta mitään, joten olet kyllä erehtynyt!!!
Toiseksi, sulla on hirveä mieleipide vaihtelut...yhessä vaiheessa olet samaa mieltä ja nyt toista, tuskin olet se Ashton joka otti kantaa omiin kokemuksiini. Nykyään puolustat kiusattuja mutta muistan ne viestit missä luki että " määki olin menossa hakka yhen kotiovelle pesis mailalla" Siis nyt jätkä puhuu iha paskaa!!!!!
onneks olkoon Ziedrich-85!! oot huippujätkä..en sen kummemmin kommentoi,mut tiedän et oot fiksu kuin näköises!! ja ku kerta 85 olet nii siitähän on joku 3 vuotta ku ysillä olit nii miks puhut siitä jutusta edelleen? jätä ne jutut pois,ja siirry Adam Sandler keskusteluihin..Parin vuoden kuluttua täällä hyrrätään mun elokuvista aivan takuulla!! eikä kukaan trolli puhuis sataa viestiä täällä..Joten nyt todistan teille etten oo trolli!!
ainoo keino sit millä todistan kaiken on sinne pääsemällä..Mutta sen lupaan,nolot tapaukset ei usko päivänselvää asiaa ja hyvät tapaukset kuten ZDRH-85 ovat sanansa kuulleita!!!
Pitää kai sitte vaan toivottaa onnea...
Ja en ole ainoa joka puhuu vuoden takaisist ongelmist.
miten tuo mato jaksaa vieläki. aina loppuu sen tuuletukset ku kysytää et miten aiot pärjätä enkun kans ku kaveri aiko lopettaa koulut 9 jälkee.