Kuhmolaista ahneutta ja kateutta

Kuhmolaiset ovat rahanahneita ja niin kateellisia.
Kuka siellä viihtyy? Se nähdään palvelutaloissa ja eräissä liikkeissä.
31992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei Kuhmossa ole kateutta, se on köyhien tauti
eikä Kuhmossa ole köyhiä.

Äänestä
  • ja sillä ripuli. mut kelle ketjun aloittaja on kateellinen kun tuollasia kirjottelee?

    Äänestä

  • ismo iso tuhnu kirjoitti:

    ja sillä ripuli. mut kelle ketjun aloittaja on kateellinen kun tuollasia kirjottelee?

    Lieneekö siellä edes fikuja ihmisiäkään?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nähnyt kirjoitti:

Kuhmolaiset ovat rahanahneita ja niin kateellisia.
Kuka siellä viihtyy? Se nähdään palvelutaloissa ja eräissä liikkeissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu