Sannan kanssa ostoksilla

Jaana

Aamulla herätessäni ajattelin:” Vihdoinkin ansaitsemani vapaapäivä” . Mietin mitä tekisin tänään, sillä vaikka olinkin odottanut vapaa-päivääni, en ollut suunnitellut mitään. Ajattelin aloittaa kupilla kahvia ja tutkailemalla nettiä. Löytyisiköhän täältä seuraa vaikka ostoksille tai muuten kaupungille. Kokeilin sättiä, haettuani aikani seuraa oman kaupungin alueelta, olin jo luopua toivosta, kunnes Sanna vastasi huhuiluuni. Hän oli naapurikaupungista ja juttelimme niitä näitä ja pyysin häntä kaupungille kauppoihin pyörimään.

Minulla oli tietyt odotukset tapaamiseltamme. Koska oli kuuma päivä olin pukenut päälleni väljän kesämekon, alle en ollut laittanut kuin pikkarit, rintsikat jätin kotiin.
Odottelin Sannaa ja annoin kesätuulen kulkea mekon alla, oli hyvä olo. Sannan saapuessa olin omissa ajatuksissa, kun hän kysyi ”Moi,oletko Anne ?”. Hätkähdin upeannäköinen nainen seisoi edessäni, hänellä oli tiukka farkkumekko päällä pari ylimmäistä nappia jätetty auki, näin selkeästi hänen hyvin muodostuneet rinnat. Ajattelin, että haluan toiveeni toteutuvan, olla naisen kanssa.

Kiertelimme päivänmittaan kauppoja, kävimme muutamalla oluella ja syömässä. Kun iltapäivällä menimme Anttilaan ajattelin, että nyt laitan kaiken peliin. Mennessämme vaateosastolle, ajattelin että kokeilen jotain sexyä, joka saattaisi Sannan haluamaan.
Valitsin ensin mekon, joka oli tiukka, esittelin Sannalle, mitä mieltä hän on? Sanna pyysi kokeilemaan, ja ei kun sovituskoppiin, olin hilpeällä tuulella. Tiesin, että Sanna odotti kopin ulkopuolella, joten jätin verhon raolleen, että sinne olisi suora näköyhteys. Availin nappeja mekostani ja syrjä silmällä näin Sannan katselevan minua. Otin mekon pois, olin kiihottunut, laitoin tiukan mekon päälleni, mekko korosti rintojani ja hieman pyöreää pyllyäni. Esittelin mekkoa Sannalle, hänen silmistä näki, että hän oli myös kiihottunut. Sanoin Sannalle, haluasiko hän valita mekon minulle, menen sillä aikaa ottamaan tämän pois.
Sannan tullessa takaisin odotin kopissa pikkuhousuissa, sanoin Sannalle tule autamaan pukemisessa, olin aivan märkä ja se näkyi kostuneissa pikkuhousuista.

Sannan tulessa koppiin suutelin häntä, Sanna vastasi suudelmaan kiihkeästi. Kuiskasin Sannalle ”olen aivan märkä”. Sanna heitti oman mekkonsa pois, eikä siellä ollut alla mitään. Hän oli ajanut kaikki karvansa pois pillustaan, pillun huulet oli turvonneet ja kiilti kosteana, ”Minäkin olen” Sanna huokaisi ”kokeile”. Kosketin hänen häpyhuuliaan sormella ne olivat ihanan tuntuiset ja kosteat. Sanna huokaili. Riisuin omat pikkarini pois ja paidauduin Sannaa vasten suutelemaan, hieroimme pillujamme vastakkain tuntui hyvältä. Sanna kysyi ”haluatko nuolla”, olin aivan kiimassa ”tottakai” vastasin. Sanna istuutui sovituskopin tuoliin ja levitti pillunsa ”ole hyvä” hän sanoi. Kävin kontalleen hänen eteen niin, että tunsin kiimaisen pillun hajun. Levitin sormilla häpyhuulia niin, että sain klitoriksen nuoltavaksi. Nuolaisin klittaa, Sanna huokaisi, Nuolin nopeammin ja tunsin kuinka Sanna värisi työnsin sormen hänen kosteaan pilluun, hän voihkaisi. Arvasin, että hän oli tulossa jatkoin nuolemista nopeammin ja työntelin sormia sisään, Sanna sai nopeasti orgasmin.
Nyt on minun vuoro sanoin ja asetuin istumaan, nostin jalat kopin seiniä vasten, että Sannan olisi parempi nuolla. Sanna osasi nuolemisen hän aloitti hitaasti ja nopeutti vähitellen. Tuntui taivaalliselta, värisin ja olin juuri saamassa orgasmin, kun kopin ovi aukaistiin, säikähdin, mutta Sanna näytti tulijalle, että ovi kiinni ja jatkoi nuolemista. Ihanat aallot tuntuivat vatsassa, kun sain orgasmin.

Pukeuduimme ja tulimme ulos sovituskopista, ulkopuolella odotti nainen, joka oli ilmiselvästi kiihottunut kopista kuuluneista äänistä. Sanna antoi mojovan suukon naiselle suoraan suulle ja kysyi ”mitäs pidit ?”
Jatkoimme suoraan Sannan asunnolle

2

7237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tytteli

      Ei ehkä paras noista sun tarinoista mutta hyvä!!

    • mä vaan

      olix toi tosi vai taru??? jos oli tosi niin te ootte kyl aivan hulluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ei pahalla mut jos oli tarua oli aivan surkee....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      81
      5940
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      290
      4872
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2618
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      36
      2534
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      99
      1608
    6. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      17
      1481
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      105
      1387
    8. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      131
      1341
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      109
      1294
    10. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      19
      1261
    Aihe