Jos tietää pelkän osoitteen,

saisi selville puhelinnumeron tai nimen?

t.toivottomasti ihastunut
3363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

soittamalla ovikelloa ja kysymällä.
Tuohan on yksinkertaisin tapa :)

Äänestä
  • mutta arvaa vaan uskallanko ;)

    Äänestä

  • kyllä, kirjoitti:

    mutta arvaa vaan uskallanko ;)

    tuon tekis niin pyytäisin varmasti ainakin kahville. :))
    Enkä naurais, ainakaan ilkeää naurua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin miten kirjoitti:

saisi selville puhelinnumeron tai nimen?

t.toivottomasti ihastunut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu