söin pillereitä säännöllisesti ja sitten meillä oli poikaystäväni kanssä pientä seksileikkiä muttei varsinaista yhdyntää (penis sisällä noin 2 sentin verran ja spermaa ehti jonkin verran mennä). söin pillereitä lopettamatta vieläkin kuukauden jälkeen (eli 2kk ilman taukoja, terkkari sanoi ettei pitäisi tulla kuukautisia). Kuukauden päästä seksileikin jälkeen pikkuhousuihini ilmestyi jonkinlainen klöntti, oli noin 2 senttiä pitkä ja 1 sentii leveä, ei kuityenkaan ollut verta sillä ei mennyt rikki kun sitä tökin. Alkoi vähän vuotoa tulemaan joten laitoin kuukautissuojan. seuraavana päivänä illalla kova alavatsakipu ja aamulla kuukautissuojassa oli samantapainen klöntti kuin edellisellä kerralla mutta reilusti isompi noin 7cm pitkä ja 4cm leveä. Sitten alkoi selkään sattumaan niin ettei pystynyt tekemään äkkinäisiä liikkeitä ja sitten vessaan piti juosta todella usein ja pissaamisen jälkeen kirveli. Ja olin tosiaan vielä neitsyt ja ei yhdyntää vielä ollut. Mitä tämä kaikki tarkoittaa voisiko joku neuvoa!?!?
raskaus neitsyeenä???
huolestunut tyttö
81863
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tuollaiset köntit ovat kohdun limakalvoa, joka irtoaa lähes kokonaisena noiden kramppien yhteydessä. Tavallista pillereiden syöjillä.
Et sinä mikään neitsyt ole!
kyllä tyttö neitsyt on jos kerran ei ollu oikeata yhdyntää!!!
kahden sentin verran sisällä, niin ei aloittaja minunkaan mielestäni mikään neitsyt enää ole. En tiennytkään, että siihen on joku tietty senttimäärä, jonka verran peniksen täytyy mennä emättimeen, jotta neitsyys olisi menetetty.;)
nyt mene niin että jos immenkalvo menee niin neitsyys meni, mutta jos se on viel ehjä niin neitsyys on tallella...
tuota immenkalvoasiaa kovin olennaisena, koska suurelta osalta se on kuitenkin mennyt rikki jo ennen ensimmäistä yhdyntää.
en ole naurannu pitkään aikaan näin paljon. toi oli hyvä:)
ite oon 25vuitias ja en käsitä näitä nykynuoria.
"olen neitsyt koska muna ei ole kokonaan menny sisääni" ei vittu mua naurattaa koko ajan.Tämän jutun kerron koko elämäni ajan kaikille tutuilleni.
tarkoittaa! Ihan yksinkertaisesti. Käväiseppä lääkärissä.