Onko kellään kokemusta punanaamion naamiaisasuista?
Kaverien kanssa ajateltiin tilata postimyynnistä joitakin pukuja, mutta mahtaako tuottaa pettymyksen? Mitat olivat suunnilleen kohdillaan, ja näppärinä tyttöinä vasmasti asuja pystytään hiukan korjailemaan, mutta millainen mahtaa olla asujen laatu?
punanaamion
asut
4
779
Vastaukset
- tiedän
Olen itse tilannut pirun asun ja ihan hyvä oli mutta väärä koko ja piti sitten palauttaa ja tilata uudelleen XDD
- jepulis
Ollaan muutaman kerran Punanaamiosta tilattu,ja puvut hyviksi todettu. Laadukkaita ovat.
- Naamio..
En ole itse tilannut Punanaamiosta, mutta muutamat ystävät ovat,
eivätkä he ole jostain syystä olleet oikein tyytyväisiä.
Minulla on kokemusta Pilailu-Puodin asuista, ja niihin olen ollut tyytyväinen.- Zorroh
ole Punanaamion puvut mitenkään järin laadukkaita. Kyllähän sen toisaalta jo hinnastakin voi arvella. Eihän 20-30 eurolla nykypäivänä mitään laatuvaatetta saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283355- 953130
- 762994
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim692923"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m522862Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862632- 352460
- 572311
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se412157- 321933