Sarjan hitain kuljettaja on...

...HEIKKI KOVALAINEN!!!

Onnittelut jälleen Heikille totaalisen surkeasta ja mitäänsanomattomasta ajosta voittaja-autolla!
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun suhteutetaan niin eivät pärjää heikki ja kimi edes ylivoimaisilla autoillaan. joillakin on vielä munaa väittää että osaavat ajaa. toinen on tuurimestari ja toinen ratojen mato (ja tekopirteä aina haastatteluissa.

Äänestä
  • ..ei enää lahjoita mestaruutta Kimille :)

    Äänestä

  • aetbaebtabt kirjoitti:

    ..ei enää lahjoita mestaruutta Kimille :)

    Massalle varsin mahdollisesti. Tosin nollakisa Ferrarilta ei asiaa auta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


f1_rules kirjoitti:

...HEIKKI KOVALAINEN!!!

Onnittelut jälleen Heikille totaalisen surkeasta ja mitäänsanomattomasta ajosta voittaja-autolla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu