Onko mahdollista poistaa palstalta nämä kaksi ketjua?Voisitteko te rekisteröityneet sen tehdä?
Toinen on "raadolliset p....n heittäjät" ja toinen
" syöpäpotilaan mielenterveys"tjs.?,
Olisin voinut jättää ne lukemattakin mutta en tiennyt sisältöä,ja uudet palstan löytäneet saattavat hämmentyä?
Terveisin yksi meistä,syöpää sairastava.
Toinen on "raadolliset p....n heittäjät" ja toinen
" syöpäpotilaan mielenterveys"tjs.?,
Olisin voinut jättää ne lukemattakin mutta en tiennyt sisältöä,ja uudet palstan löytäneet saattavat hämmentyä?
Terveisin yksi meistä,syöpää sairastava.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minä olen uusi palstalainen eli uusi syöpään sairastunut ja tulin tänne kirjoittelemaan saman kokeneiden ihmisten kanssa, edellinen ketju on minun aloittamani.
Kyllä täällä on ihania ja välittäviä ihmisiä.
Ei noita ketjuja mielestäni poistaa tarvitse sillä jokainen voi itse valita mitä lukee ja mihin kirjoittaa.
Onhan se selvää että jokaisella on pahoja päiviä ja ehkä sitten ne pahat olot purkautuvat välillä tännekkin.
Ollaan ihmisiä ja hyväksytään myös erilaiset ihmiset, jookosta:)
samaa mieltä. Ajattelin alkuun että joku tarvitsee purkautumiskanavan, mutta nyt se on mennyt liiallisuuksiin että häjyt kirjoitukset valtaa koko palstan. Tulee kysyneeksi minne tämä maailma menee. Olen odottanut asiallisia keskusteluja sairaudesta, lääkkeistä, ruokavalioista, liikunnasta ja miltä minusta tuntuu tällä hetkellä. Mielellää lyhyitä noin kymmenen riviä, sen jaksaa lukea.
voi poistaa vain ylläpito koska aloittajana ei ole rekisteröitynyt nimimerkki eikä palstalla ole seriffiä joka sen voisi myös tehdä.
...
Eihän kenenkään todella sairaan mieltä loanheitto ilahduta.Täytyy sanoa, että kyllä uskossa olevat osaavat "annatella" oikein alamaailman tyyliin, mistä lie saanut eräskin vaikutteita.
loppu--se kiista on ohi jo-tiijjoks vain siulle,jos et oo huomanna!
Kyllä saa hakemalla hakea uusia viestejä. Kaik on mänt.
ihan hissukseen, niin ei kenellekään tule paha mieli. Siis suomennettuna - kukapa enää uskaltaa kirjoittaa....
Aurinkoista syyspäivää kuitenkin meille kaikille!
kirjuttoo-eikö jokkaisen elämässä tapahu joka päivä jottaa uutta-elämä viepi meitä etteenpäin.Miks takerttuu eilisseen päivvään,kun voipi ellee tässä hetkessä.Huomata tämä päivä iloinneen ja suruinneen.Annettaan elämän jatkkuu-tiälläkkii palstalla