Talon naiset käy vähiin, sillä seuraava tippuja on mertsi!!
Seuraavaksi tippuu
Mertsi
7409
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ole odottaa että talon väki nimeää antin ja jari-matin (ehkä jopa teron), jotka ovat vähiten tekemisissä ydinporukan kanssa. ja näistä kansa äänestää taatusti ulos antin, joka ei ole antanut merkkiäkään siitä että hänellä olisi oikeasti jotain tarjottavaa katsojille.
Antti varmaan tippuu, sitä mieltä oon. Ei siis todella mitään näkyvää hänestä.
ettei niiden poissaoloa kukaan edes huomaisi:D
joutavia kumpikin!
...kele Tero tippuu talosta vikana!
hyvännäköinen, ei mikään ylitunteellinen läyhääjä. Ihan liikaa talossa on kaikenlaisia tekoitkun vääntäjiä ja tunteitten näyttelemistä.
Tero keikkuu mukana hyvin pitkään, ellei jopa voita koko p...aa!!
perusvika niin täällä kuin muuallakin.Korvantaukset juuri kuivuneet ja ollaan niin kovia.Millä ihmeellä te ketään saatte ulos kun talossa nimetään ei täällä.Tuntuu varmaan kovalta kun täällä edes voi pullistella.