Hei!
Myyn kaikki Suomessa julkaistut Candy Candy-jaksot (40 jaksoa 10 kasetilla special). Kasetit ovat hyvässä katselukunnossa, mutta toki ajan jälki näkyy yli kymmenen vuotta vanhoissa kaseteissa. Materiaalia on yhteensä n. 13 tuntia.
Tässä on kuva kymmenestä "peruskasetista":
http://img.photobucket.com/albums/v252/Yksisiipi/melina/IMG_0006.jpg
Ja tässä kuva specialista:
http://img.photobucket.com/albums/v252/Yksisiipi/melina/IMG_0009.jpg
Kuten kuvista näkee, kasetit 1-10 ovat hyvässä kunnossa myös ulkoisesti, mutta specialissa on pientä repsotusta kulmassa.
Toivon rakkaiden kasettieni saavan hyvän kodin, jossa niitä arvostetaan ja vaalitaan kallisarvoisina aarteina. ;)
S-postia voi laittaa osoitteeseen melina.vaheri(at)suomi24.fi
Terveisin Melina
Candy Candy VHS 1-10 + special myynnissä
.melina.
3
809
Vastaukset
- kinggabriel
olisin kiinnostunut ostamaan ne kaikki jos sinulla on ne vielä, vastaa s-postiin
- WolfLady90
Hei
hyvä vanha sarja sulla tossa onks se koko sarja jo menny
olisin tosi paljon kiinnostunut tosta koko sarjasta
kerään paljon vanhoja sarjoja - WolfLady90
jos sulla on vielä toi sarja tai tietäisitkö mistä sais vanhoja sarjoja meinaan etin tiettyjä vanhoja sarjoja jos sulla on tai tiedät mistä sais tai muuta ni meilaa mulle sähköpostitse
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203774
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243169En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322375- 922149
- 221990
- 261642
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411621- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021463Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424