nyt ihan noin paljoo tartte hävetä.
Vastaukset 10
- Katsojan silmissä.
Olin joskus komea kauniin naisen silmissä, loukattuani häntä, muutuin hänen silmissä rumaksi ja ansaitsen sen.
Naiset kuitenkin ovat kauniita jokaisessa naisessa on jotain kaunista.- sä sitä tänne tuut
selittää, mä sanon nyt vaikka näin että itke vaan ruma tyttö
- missään katsojan
silmissä ole, vaan se on siinä mikä näyttää rumalle, tajuutsä?????????
- vai muuten vaan niin
saakelin nyhverö, että kirjottelet tääl netis kaiken näköst soopaa, etkä uskalla tuol oikees elämäs, hyppiä ees nurmikolla jos siin on kyltti että ei saa kävellä nurmikolla.
- yks numero
kipeänä, turvonneena ja siitä kuvakulmasta.
Uskomatonta kuinka kuvasta saa ruman. ;(((( - joku haluaa
olla noin ilkeä toiselle? Kuuleppa aloittaja, sanoisin et olet itse tosi ruma kun toisesta noin puhut. Ihan sama miltä näytät päälle päin. Jos olet sisältä mätä, se näkyy päälle päin. ;)
- ja onhan minun
sisältäkin kaunis oltava jos kerran kauneuteni kukoistaa ulkokuorestakin..
- hyvä kun
ja onhan minun kirjoitti:
sisältäkin kaunis oltava jos kerran kauneuteni kukoistaa ulkokuorestakin..
edes itse näet asian noin. Luulenpa et moni muu ei tee niin. Se pelkkä kaunis ulkokuori ei riitä. Sisältä sinä olet ihan läpimätä. ;)
- tytöt itkeä
Ei se itku ole vain kauniitten etuoikeus. Paitsi ettei kauniitten tyttöjen tarvitse oikeasti paljon itkeäkään. Heiltä tekoitku ja avuttomuuden esittäminen käy ihan luonnostaan.
- sinä....
peiliin. Oletko sinä niin virheetön, että voit toista rumaksi sanoa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a6491345- 971149
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta193860Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.314805Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä219739- 58703
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o175661Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht225615Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88610Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut21551