nyt ihan noin paljoo tartte hävetä.
älä itke ruma
10
1484
Vastaukset
- Katsojan silmissä.
Olin joskus komea kauniin naisen silmissä, loukattuani häntä, muutuin hänen silmissä rumaksi ja ansaitsen sen.
Naiset kuitenkin ovat kauniita jokaisessa naisessa on jotain kaunista.- sä sitä tänne tuut
selittää, mä sanon nyt vaikka näin että itke vaan ruma tyttö
- missään katsojan
silmissä ole, vaan se on siinä mikä näyttää rumalle, tajuutsä?????????
- vai muuten vaan niin
saakelin nyhverö, että kirjottelet tääl netis kaiken näköst soopaa, etkä uskalla tuol oikees elämäs, hyppiä ees nurmikolla jos siin on kyltti että ei saa kävellä nurmikolla.
- yks numero
kipeänä, turvonneena ja siitä kuvakulmasta.
Uskomatonta kuinka kuvasta saa ruman. ;(((( - joku haluaa
olla noin ilkeä toiselle? Kuuleppa aloittaja, sanoisin et olet itse tosi ruma kun toisesta noin puhut. Ihan sama miltä näytät päälle päin. Jos olet sisältä mätä, se näkyy päälle päin. ;)
- ja onhan minun
sisältäkin kaunis oltava jos kerran kauneuteni kukoistaa ulkokuorestakin..
- hyvä kun
ja onhan minun kirjoitti:
sisältäkin kaunis oltava jos kerran kauneuteni kukoistaa ulkokuorestakin..
edes itse näet asian noin. Luulenpa et moni muu ei tee niin. Se pelkkä kaunis ulkokuori ei riitä. Sisältä sinä olet ihan läpimätä. ;)
- tytöt itkeä
Ei se itku ole vain kauniitten etuoikeus. Paitsi ettei kauniitten tyttöjen tarvitse oikeasti paljon itkeäkään. Heiltä tekoitku ja avuttomuuden esittäminen käy ihan luonnostaan.
- sinä....
peiliin. Oletko sinä niin virheetön, että voit toista rumaksi sanoa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1237120Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224907L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa644235TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153453Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7232250Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2711671- 671455
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581418Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581374Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221356