Ohjelman taso laski. Cheryll

mutta ite Cheryll ei.
7604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tärkeintä ei ole ohjelman taso, vaan Chipan voitto, kärsikää muiden kannattajat.

Äänestä
  • Hapan ilme tyhmillä kasvoillako teitä kiinnostaa ja ohjelmatasosta ei mukamas väliä.Siinä käy höhlästi kun katsojat lopettavat ohjelman seuraamisen niin muutama stadin keinoblondi ei bb taloa pystyssä pidä.

    Äänestä

semmonen koira ja mä oon blondannu sen valkoseks.

Äänestä
  • olla fiksumpi, kuin BB-talon BLONDI ;D

    Äänestä

asukasta. On se vaan kumma että yhden syyksi kaikki laitetaan.

Äänestä
  • Mä toivon että Cheryl lähtee tuolta talosta koska loppuisi tämä paskan puhuminen hänestä. Saatte sitten etsiä jonkun muun täällä jota parjaatte.
    Tuskin te haukkujat kovin loistavaa sakkia olette.Onko teillä yhtään hyvää sanottavaa noista asukkaista tuolla talossa.
    Kokeilkaa itse mennä tuonne asumaan jos RAUKAT uskallatte. Ei taida kantti kestää.

    Äänestä

Tuuli, Antti, Anniina ja jökkis Jalii-Malli ovat viimeisinä tuolla tietenkin Ande johtajanaan. Kaikki muut ovat joutaneet pois. Silloin siellä ilo repee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fanit iloisia, kirjoitti:

mutta ite Cheryll ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu