Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miten on?

Neuvokaa miehet/naiset! Kun alatte rakastelun auttaako nainen (siis käsillä)miehen peniksen sisäänsä vai onko se miehen oma tehtävä?
2347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joskun auttaa varsinkin sexin alussa kun nainen ei ole vielä todella märkä joskus autan itse, kun taas nainen on "märkäää" menee sisään ihan itsestään

Äänestä

Siis meillä molemmat tekee sen! Välillä kundi ja välillä mä! En tiiä onko syytä miksi millonkin kumpi, mutta musta se on kivaa ja teen sen sen takii ite!! :) Ehkä jos kundi ei osu (siis ei löydä oikeeta kohtaa heti, siis kestää "kauan") nii mä ohjaan peniksen oikeeseen paikkaan!! :)

Ei se mun mielestä oo kundin tehtävä! Tai no voi sen niinkin ajatella, mut mä ainakin haluun auttaa! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaan kirjoitti:

Neuvokaa miehet/naiset! Kun alatte rakastelun auttaako nainen (siis käsillä)miehen peniksen sisäänsä vai onko se miehen oma tehtävä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu