Näytön ohjaimen ajurit

Joo, minulla on acer aspire 7520G ja 8400m näytönohjain olen yrittänyt asentaa tähän nvidian sivuilta uusimpia ajureita mutta ei yksinkertaisesti onnistu. sain acerin sivuilta ladattua vähän uudemmat ajurit mutta ei siis kaikista uusimpia. Eli siis mistä tähän saisi 178.13 ajurit???
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

http://www.laptopvideo2go.com/
muista ladata ja siirtää inf tiedosto oikeeseen paikkaan
omalla vastuulla mutta ainakin mulla toimi läppärissä

Äänestä
  • minne se pitää siirtää ja mitä tarkotat inf tiedotolla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeesuksen-come-back kirjoitti:

Joo, minulla on acer aspire 7520G ja 8400m näytönohjain olen yrittänyt asentaa tähän nvidian sivuilta uusimpia ajureita mutta ei yksinkertaisesti onnistu. sain acerin sivuilta ladattua vähän uudemmat ajurit mutta ei siis kaikista uusimpia. Eli siis mistä tähän saisi 178.13 ajurit???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu