Cafe Milou

Mitä tykkäätte mestasta, onks hyvä baari...
Antakaas palautetta, kaikenlaista...
Heittäkää aihe niin vastaan tai kommentoin siihen.
Tavoitteena päästä 20 vastaukseen...
Tyler
3776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiva ja lepponen paikka sais vaan ottaa ohjelmistoon takas noi sunnuntai jamit...oli kiva käyä istuskeleen ja kuunteleen paikallisia "kykyjä"...ja sieltä sit 45:seen

Äänestä
  • Talossa alkoi vähän yläkerran asukit purnaan metelistä, joten väliaikaisesti bändejä ei kuulla, mutta vetoomukset on menossa herra isoherran paperipinossa ylöspäin uutta käsittelyä varten. Ehkä piakkoin tulevaisuudessa saamme taas nauttia "paikallisista uusista kyvyistä"
    Tyler

    Äänestä

on se ihan hyvä paikka... mut ehkä mielummin sellanen alottelu pleissi.. en osais kuvitella istuvani siel koko iltaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyler Durden kirjoitti:

Mitä tykkäätte mestasta, onks hyvä baari...
Antakaas palautetta, kaikenlaista...
Heittäkää aihe niin vastaan tai kommentoin siihen.
Tavoitteena päästä 20 vastaukseen...
Tyler

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu