Peruutustutka

Onkos joku laittanut peruutustutkaa suzuki ignikseen 4wd, onko vaikea homma, ja millainen olisi paras?
2479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla laitettiin uuteen autoon liikkeesssä Cobran ParkMaster tutka. Puskuriin tuli neljä nappia jotka maalattiin auton väriseksi. Hinta asennettuna ja maalattuna oli 380 euroa. Itse tehden ja maalaten varmaan puolet tuosta.

Äänestä
  • .... niin, unohtui sanoa että on ihan hyvä. Toimii samalla varmuudella kuin VAG:n tehdasasennuslaite.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ignis... kirjoitti:

Onkos joku laittanut peruutustutkaa suzuki ignikseen 4wd, onko vaikea homma, ja millainen olisi paras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu