http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp
Kola-Olli poliisitutkinnassa - epäillään kuvanneen vähäpukeista lasta videolle
Mikkelin poliisi tutkii tapausta, jossa miehen epäillään kuvanneen alaikäistä, vähäpukeista lasta videolle omassa asunnossaan ja ladanneen videon internetiin.
7 päivää -lehden mukaan epäilty mies on Ennätystehdas-ohjelmasta tv-katsojien tietoisuuteen pompahtanut Olli Hokkanen.
Hokkanen sanoo lehdelle, että hän on rikosilmoituksessa mainittu mies, ja että video on kuvattu elokuussa.
Lehden mukaan Hokkanen ei kuitenkaan osannut kertoa videon kuvaamisesta tarkemmin.
Kola-Olli on pedofiili!
14
5043
Vastaukset
- sdsdsdd
Kulli-Olli
- nimi
Pedo-olli
- nimi..
nimi kirjoitti:
Pedo-olli
Olli-Pedderi
- aikuinen pimppa
on liian hapokas:)
- asdadfghfg
hahahahahah, vähän hyvä. :DDD mut kuule, kun se lapsi oli poika! :(
- jiwaesfd<
asdadfghfg kirjoitti:
hahahahahah, vähän hyvä. :DDD mut kuule, kun se lapsi oli poika! :(
Sit se on homo pedari!
- zero-olli
jiwaesfd< kirjoitti:
Sit se on homo pedari!
oli karkeilla ym. herkuilla saannut houkuteltua pikkupojan/poikia luokseen. joko oli pakottanyt tai lahjonut pientä poikaa riisumaan itsensä kameran edessä. sairas p#ska!
- cvc6
zero-olli kirjoitti:
oli karkeilla ym. herkuilla saannut houkuteltua pikkupojan/poikia luokseen. joko oli pakottanyt tai lahjonut pientä poikaa riisumaan itsensä kameran edessä. sairas p#ska!
se pikku poika on mun yks kaveri, eikä sitä oltu houkuteltu millää karkeilla
- Dahh
En usko Ollin olevan pedofiili, hänellä on ikäisensä tyttöystäväkin. Hän on tehnyt elokuvia ja hankkinut ihmisiä näyttelemään niissä, niin nuoria kuin vanhojakin. Nuorilla, etenkin pikkupojilla ja -tytöillä, on halua päästä filmitähdeksi, ja ovat varmaan siksi ottaneet yhteyttä Olliin.
En ole nähnyt videota, eikä varmaan moni muukaan täältä. Voin silti kuvitella, kuinka videolla poika vaikka esittää ninjaa ilman paitaa. Tuskin poika nyt ainakaan siinä pyllistää kameraan. Mitä luultavimmin he vain harjoittelivat kuvaamista.- Tiedän kyllä
Tai sitten et vain uskalla myöntää totuutta. Tai olet Olli itse, epätoivoisesti yrittämässä puhdistaa mainettaan.
- realistisuutta !!!
Sen ollin koneelta loyty myös yli 200 lapsipornokuvaa. En usko että on kyse mistään ninjoista niinkuin sanoit
- TYHMÄ!!!
Hyi vittu!
Puolusta nyt tollasta sairasta paskakasaa!!!!!
ninjaa esittäny ja huh huh!!!
- Jennyros
Olli Saarelaa ei saa haukkua!!
- uuuhhh
Liian hapokasta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053141Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391600Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803