VÄÄRÄ PALSTA MUT IHAN SAMA.. niin mikä juttu se oikeen on kun kysytään että minkä värinen on paloauto ja jos sanoo että punanen nii kaikki rupee nauraan.. mitä se tarkottaa??
minkä värinen on paloauto juttu?
asdkögahsrk
6
4867
Vastaukset
- selitä
tarkemmin. toiseks taidan tietää mistä on kysemut oot nii pelle etjos et ite tajua tai osaa ottaaselvää tai kysyä et mitä ni oot säälittävä. ja toivon todella et oot ala-asteella, koska jos et oo nii mua säälittää sun puolesta.
- ZXCVXZ
Turpa kiinni homo
- SELITTÄJÄ69
Eskaris opeteltii kirjoittamaan joten vaikutat että olet vielä päiväkodissa:)
- .........
No se sanotaan yleensä kiusottelu mielessä jos joku punastuu. Siihen ei kuulu vastata yhtään mitään.
- :DDDDDDxxxxihqqqq
Miksi paloauto on punainen?
"kyllä sääkii oisit jos kakskyt miestä vetäis sua letkusta" Ahhaahhahhhhaaaaa XDXDXD:D:D:D:D:;D - Anonyymi
Että se on sinine
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun302732Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5071800Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei161774- 171394
Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si681229- 241225
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431128Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?751095- 31988
UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa90962