Annetaan Terolle

ÄÄnestetään Marianne ulos!
5337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Turhaa luullakkaan että Mertsi pääsee talosta. HÄN EI MAHDU OVESTA PIHALLE! µ

Äänestä
  • että Cheryll mahtuu perässä ulos.

    Äänestä

Marianne on jo mustis.

Äänestä

mutt ei oo mielessä T:llä muuta kun matikan laskut. Oon pettynyt Teron suhteessa Marianneen. M olis ansainnut parempaa kyllä,,,Menkööt Tero hissukka-Tuulinsa kans ihan mihin tykkää, mut mua katsojana niitten touhut ei kiinnosta yhtään!

Äänestä
  • Tero on kylläkin ihan korviaan myöten lovena Mertsiin ja toisinpäin. Eivät vaan uskalla lausua ääneen asioita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämä!!!!! kirjoitti:

ÄÄnestetään Marianne ulos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu