muiden artistien kanssa niin kenet haluaisit nähdä Jarin kanssa lavalla... Korkeintaan kolme artistia. Tarkoitan tällä MeStarat tyylistä kiertuetta.
Jos Jari tekis
uuden konserttikiertueen
3
728
Vastaukset
- eeeee444444
ehdottomasti
1. Katri-Helena
2. Anna Erikkson
3- Marita Taavitsainen - hyvän kumppanin
Olen jo kauan odottanut että Jari ja Laura Voutilainen tekisivät yhteisen konsertin.
Siinä olis kaksi osaavaa, räiskyvää ja vauhdikasta laulajaa.
Olis varmaan menoa ja meininkiä! - ja aika vaikea valita saman...
esiintyjää. Mutta että menisin itse katsomaan niin vois olla Laura Voutilainen ja Anna Eriksson. Annalla hyvä ääni mutta en tiedä millaisen shown hän saisi Jarin kanssa aikaseksi. Lauralla taas kovempi ääni ja ei niin hyviä kappaleita mutta kunnon show siitä ainakin tulisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22717173Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"17012209Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El456007Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644872MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144805Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193967Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843595Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1363017S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2601452- 851031