Miksei kukaan valita Cheryllin

Hän on pelannut alusta asti ja on tiputtamassa yhden kilpailijan pois.
5359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jälleen. Eiköhän tuo Antti ihan omalla olemuksella ole tehnyt selväksi että katsojat eivät hänestä pidä. Ei puhu, istuu suu auki jne. Ainoa päämäärä on saada joku noista naisista antamaan hänelle.
Kysyihän tuo Tuuliltakin että josko lähdettäisiin sviittiin.....

Äänestä

sen myöntänyt, että on tullut taloon hakemaan pillua.

Äänestä
  • ja eka "uhri" piti olla Marianna mut ko se kerettiin poistaa talosta niin iski Tsibaan näppinsä. Siis ulos vaan sunnuntaina kun ei tuo nynnerö isoveli saa mitään aikaseksi.
    ( Tai saisi mutta kun pitää ensin rahastaa meiltä äänestys eurot pois )

    Äänestä

  • se on sanonut kirjoitti:

    ja eka "uhri" piti olla Marianna mut ko se kerettiin poistaa talosta niin iski Tsibaan näppinsä. Siis ulos vaan sunnuntaina kun ei tuo nynnerö isoveli saa mitään aikaseksi.
    ( Tai saisi mutta kun pitää ensin rahastaa meiltä äänestys eurot pois )

    Niim...ei Chipal mtn "uhreja" ole.

    Äänestä

eikös ne oo kaikki pelaamassa siellä, toiset on hyviä siinä ja toiset huonoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimista? kirjoitti:

Hän on pelannut alusta asti ja on tiputtamassa yhden kilpailijan pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu