Minna!

Olet suloinen nainen.sut kun saisin joskus
niin hyvänä pitäisin ja syliini nappaisin pikkuinen!
11644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tule ja nappaa, mikä estää? (Tuskin oli mulle, mutta ihanahan se olis jos olis);)

Äänestä

kuulla. Ehkäpä sulla on siihen hyvät mahdollisuudet jos vain satut oikea mies olemaan.. ;)

Äänestä
  • hyvät mahdollisuudet!

    Äänestä

Älä sinä täällä ruikuta vaan ryhdy toimeen. Vapaa olen, tule ja poimi pois... ;)

Äänestä
  • vapaa?

    Äänestä

Oli pakko laittaa mun kans tänne viestiä kun Kaimatkin käynyt laittamassa ;) Kukahan meistä on se oikea sun Minna ;)

Noi sanat kyllä sopisi minulle ainakin tuo suloinen ;) No ketähän tarkoitit ja mistähän tämä minnasi on ja missä olet hänet tavannut? Sattumalta tulin tänne kattelee ja viestisi pisti silmääni ;) "Suurilla silmillä" ;) Tuosta kyllä minut tunnistat jos olisin se kenestä haaveilet ;)

Tuttu on tuo sun viestisi sanat ;) En nyt muista kuka oisi noin sanonut ;) Kerro kuka oot ;) ?

Äänestä
  • Ihan kuin olisin kuullut täällä jossain noi samat sanat. Mitä sinä aloittaja olet kirjoittanut. En vain kuollaksenikaan muista keneltä ne oli.

    Jos mua tarkoitit tulehan sanomaan jotain kun ensikerralla näät mut siellä. Sano vaikka "mies täältä"

    Olen melko varma että olen kuullut noi sanasi, ja tästä ei ole kovin kauan aikaa. Mutta kun en muista sua, mut muistan sen missä olen sun sanasi kuullut. Ei ole kuin yksi ainut paikka ;)

    Lueskelen täällä aina näitä keskusteluja.

    Olen horoskoopilta Härkä ;)

    Koirakin minulla on ;)

    Ikäni 35-40 väliltä ;)

    Siinä sinulle muutama tuntomerkki jos minua tarkoitit, noista kyllä minut tunnistat.

    Kirjoitteleppas tänne jotain aloittelija niin saadaan tätä keskustelua eteen päin ;)

    Koskahan täällä oikein liikuskelet :)


    Syksyisin terveisin Minna :) *HYMY*

    Äänestä

Mikset sano suoraan Hänelle?Et taida uskaltaa..No,voithan sä sitten unelmoida vaikka maailman loppuun asti.Kerro nyt vaikka mistä päin maata kaipailet kyseistä henkilöä?

Äänestä
  • Minnalle

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Minnalle

    Et sit mua kaipaillutkaan ;(

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Minnalle

    En kyllä oo varma tarkoititkohan mua. Mut muistan kyllä noita sanoja :) Mitä sanoit alku viestissäsi :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies täältä kirjoitti:

Olet suloinen nainen.sut kun saisin joskus
niin hyvänä pitäisin ja syliini nappaisin pikkuinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu