vattujussin

on kaikki.. oliskohan viisautta että aina kun näkee niin vetäsee turpaan ja sen jälkeen kysyy että miltä tuntuu... onko oikein että tänä aivoton turpahuuru terrosrisoi koko kylää..
6392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

heittää jätkä järveen

Äänestä

puujalka riitä?

Äänestä

tsot,tsot...Jusa patistaa meitä muita kirjoittamaan...relaa nyt hiukan...

Äänestä

Jusalla on turvahenkilöt , tuvaverkosto turvalukitus, turva-aita ja taitaapa olla vakuutuksetkin Turrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselyjä kirjoitti:

on kaikki.. oliskohan viisautta että aina kun näkee niin vetäsee turpaan ja sen jälkeen kysyy että miltä tuntuu... onko oikein että tänä aivoton turpahuuru terrosrisoi koko kylää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu