Jos Mari-Matti tippuu

Siinä mee viimeinenkin oljenkorsi rehellisiltä suomalaisilta perushetero miehiltä.
4320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei noin suulas poika putoo täs vaihees

Äänestä
  • Chipa teki törkeen tempun pojalle. Hitto.

    Äänestä

Jari-Mattihan on pelkkä peesailija ja tekee mitä Ade käskee! Ei sellaista Jari-Mattia voi oikein mieheksi sanoa...Tero ajattelee itse eikä ole toisten manipuloitavissa ja se on mielestäni enemmänkin miehen merkkki!

Äänestä
  • ensimmäisen kerran tyttöä, kun BB kysyi, että pääsit sitten pusuttelemaan. J-M pusuttelee vain poikia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinbbä kirjoitti:

Siinä mee viimeinenkin oljenkorsi rehellisiltä suomalaisilta perushetero miehiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu