en koskaan

ihastua kehenkään mieheen olen tuhoon tuomittu.
2365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun joku kiva uros alkaa heitellä sulle silmäyksiä niin johan uppoat siihen samaan suohon aina uudelleen ja uudelleen. Niin se homma menee.. ylös alas, vuorta ja laaksoa, itkua ja iloa, valoa ja pimeyttä, mustaa ja valkoista ja siellä välillä aina harmaatakin elämä sisältää.

Äänestä

Minäkin luulin noin vielä ihan vähän aikaa sitten, mutta ihan väärässä olin ja hyvä niin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi enää kirjoitti:

ihastua kehenkään mieheen olen tuhoon tuomittu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu