Taas Ade vinoili tsipalle, tökimys!!

Ja tällä viikolla ehdottomasti Marianne pois, kyllä äänestäjät on sen verran viisaita, luotan ainakin siihen. Mariannen jaaritukset ja selitykset pilaa koko ohjelma.
Antin mukana olo tuo jotain erilaista, odottamatonta katsottavaa ja kuunneltavaa kuin, koko muulta läyhäkerholta.
0128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Kun sais tuon aden vain poi... kirjoitti:

Ja tällä viikolla ehdottomasti Marianne pois, kyllä äänestäjät on sen verran viisaita, luotan ainakin siihen. Mariannen jaaritukset ja selitykset pilaa koko ohjelma.
Antin mukana olo tuo jotain erilaista, odottamatonta katsottavaa ja kuunneltavaa kuin, koko muulta läyhäkerholta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu