Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä mökistä (Tahko, Länsihovi) http://nettivaraamo.tahko.com/kohde.php?kohde=O02124 ?
Harkitsemme mökin vuokraamista, mutta haluaisimme ennen sitä kuulla kokemuksianne. Voitteko suositella - plussat ja miinukset? Tunnemme Tahkon muuten hyväksi paikaksi.
Harkitsemme mökin vuokraamista, mutta haluaisimme ennen sitä kuulla kokemuksianne. Voitteko suositella - plussat ja miinukset? Tunnemme Tahkon muuten hyväksi paikaksi.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ainakaan itse vastaa.....
mutta miksi mökki on niin hirveän kaukana, jossain korvessa josta joka paikkaan väh. 12 km-15 km? Ja tuo uima-allas on varmaan joku vitsi. Minulla on suurempi poreallas kotona. On niitä mökkejä lähempänäkin Tahkoa.
On kyllä huomattu millaista on Tahkon porukka! Onko kaikki savolaiset samanlaisia. Kyllä Kuopion torilla on oekeeta savolaisia ihmisiä!
Onneksi ei tartte mennä sinne pikkunyppylääle jota kutsutaan tahkoksi. Onneksi ei voi puhua laskettelusta kun sinne ei tuu lumi kun tammikuun lopulla ja sulaa huhtikuun alussa pois!
Se on tosi! Viimetalvena ollut venäläisten kaa samoilla poluilla kävelemässä ja sukset boxissa!
4 tähden mökki, joten varmasti on hyvä!