marianne ja johan heilutti

ohoh, mitäköhän tero on mieltä asiasta??
2516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hinkuu heiluttelemaan Tuulin peittoa...on vain tyytyväinen kun pääsee tosta takiaisesta...

Äänestä
  • Sitä oon ihmetellytkin miten Tero on jaksanut katella ja mielistellä tota kikattajaa! Nyt Terolle avautuu mahdollisuus paljon mehukkaampaan kinkkuun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peittoa!! kirjoitti:

ohoh, mitäköhän tero on mieltä asiasta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu