Jos Cheryl ei voita

liikaa pelannut kundien tunteilla, jäljelle jää Anniina, joka on oikeasti mukava henkilö.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tyhmyytensä vuoksi jäljelle jää vielä kahdeksan muuta.

Äänestä
  • niinku joku Andreas, joka on lopettanut näyttelemästä mukavaa, oikeasti mukavia on Anniina ja Johan.Marianne taas vetää kusipää roolia, mutta pohimmiltaan epäilen,että on harmiton pissis. Sinun tyhmyytesi tähden!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koska on kirjoitti:

liikaa pelannut kundien tunteilla, jäljelle jää Anniina, joka on oikeasti mukava henkilö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu