alasti tänään tv:ssä

Tänään Mtv3 ja uusi sarja "tukka auki", muistakaa katsoa!! Siinä kateelliset näette kuinka kaunis Johanna on kun ei pue liikaa vaatteita päälleen.
Odotan jo nyt sarjan alkua, hmm, miten nyt sanois kuika innokkaana täällä, nam!!!!!!!!!!!!
Muistakaa katsoa ihailijat ja kateelliset!!!!
81473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Toivottavasti olisi editoitu POIS, kun sarjaa ei viitti muuten kattoo. Voi pelästyy, ku lyyli pamahtaa ruutuun. En taida kattoo, kuulee sitten hoomenna kaffella mitä ja kuka veti ketä.

Sarjan nimi on kyllä paha, ei kerro mitään. Housut nilkoissa olis parempi.

Äänestä

Just tuli kohtaus jossa Josku näkyi. Tosi sexy nainen. Ohjelma muuten surkee mut Josku on ihanaaaaaaaaa!!!!!

Äänestä

Voi surku,tarvii valkokankaan.Johanna ei mahdu millään töllööni.
Se on vain 52 tuumanen.

...hmmmm...pieni töllö...vaiko...ISO idoli??

Äänestä
  • ei tosin puheroolia voitu äo:n takia antaa, mutta mustakin on kiva katella ihania lihavia naisia. Miksi kaikkien pitäisi olla mallin kroppasia tai kauniita. Myös rumuus ja huono iho tai hiukset voivat taviksissa olla ihan kiva ominaisuus.

    Äänestä

  • tölläri kirjoitti:

    ei tosin puheroolia voitu äo:n takia antaa, mutta mustakin on kiva katella ihania lihavia naisia. Miksi kaikkien pitäisi olla mallin kroppasia tai kauniita. Myös rumuus ja huono iho tai hiukset voivat taviksissa olla ihan kiva ominaisuus.

    Runsaat naiset ovatkin usein kauniita ja muodokkaita. Tämä ei vaan valitettavasti toteudu Tuksun kohdalla, joka näyttää itseään 10-15v vanhemmalta ja kuluneelta.
    Kammottavat meikit ja meikkiä aina puolet liikaa.
    Tuksun kroppa on nätti, kauniit rinnat ja ihanan pyöreä vartalo. Mutta kun siihen lisää muoviset kutrit ja ylimeikatun naaman, on lopputulos yököttävä-en panisi.

    Äänestä

en olisi osannut edes katsoa,missä Johanna luuraa.Aiheen perusteella siristelin silmiäni.Siellähän tämä tyttö omimmillaan.

Äänestä
  • niin sisään, että siniseksi naaman veti. Miksi häpeää pullukkaa olemustaan? Lihavat on lepposia ja oikeasti olisi hyvä xxxl kisassa, tosin tuo kauneus on katsojan silmissä.

    Äänestä

Jossu on saanut näköjään luonneroolin;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johannan Ihailija!!!!!! kirjoitti:

Tänään Mtv3 ja uusi sarja "tukka auki", muistakaa katsoa!! Siinä kateelliset näette kuinka kaunis Johanna on kun ei pue liikaa vaatteita päälleen.
Odotan jo nyt sarjan alkua, hmm, miten nyt sanois kuika innokkaana täällä, nam!!!!!!!!!!!!
Muistakaa katsoa ihailijat ja kateelliset!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu