Kyllä Niko Ja Andreas

Taas saivat varoituksen kielletyistä puheista. Kyylät rupesivat arvostelemaan toisia. Inhottava naispari.
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

terassilla suut vaahdossa puhuvat keiden pitäisi pudota talosta( Johan, Tero). Makkarissa Ade neiti sitten Teron kuullen, että ei enää Tero käy niin aivoille on jo tottunut miehen käytökseen.
Hyi helvata mikä kaksipäinen käärme tuo kiero Ade neiti on. YÄK.

Äänestä

Ulos vaan molemmat, ade sekä niko niin saadaan nauttia junttimaisten tuppisuiden istumista 24/7.

Ei voi muuta kun ihmetellä että mikä siinä on kun porukka haluaa juuri ne ihmiset pihalle, ketkä tuo taloon edes jotain menoa?

Äänestä
  • nyt mitään menoa uskaltaa suunnitella, kun köksä Ade on kaulimen varressa. Neitihän tyrmää kerralla jokaisen muun, paitsi hänen ja perässähiihtäjiensä yritykset. Hoh, hoijaa tulisi nyt edes uusia asukkaita, jotka saisivat ton juoruavan tyrannin hiljenemään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovt tosi paskoja kirjoitti:

Taas saivat varoituksen kielletyistä puheista. Kyylät rupesivat arvostelemaan toisia. Inhottava naispari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu