Kokemuksia Astroista? Millasia pelejä? Tekisi mieli sellaista, mutta hintahaarukka aika raju...
500-1200€
500-1200€
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuolla hinnalla kannattaa unohtaa koko juttu ;) vihjeenä. Autoliike myy yhtä astroa tee se itse miehelle 2500e
Astrosta tarkastuskohteita. Sivuhelmat, etenkin kuskin puoli, arka menemään rapeaksi, painelee reilusti, ja jos pelti on helposti painuvaa voipi varautua helmojen tekoon. takaovissa usein sanomista(yleensä pakettiauto tyyppisten autojen vaiva) myöskin liukuovi voi olla sisäkantistaan huono, ei näy päälle päin eikä usein tajua edes katsoa. Bensatankki muovikotelon sisällä, ruoste herkkä näin ollen.
koneen kunto, kutonen on aika lyhyt ikäinen kone.noin300-400tkm ja kone alkaa olla loppu.
Tuossa nyt oli ne alkuun mitä mieleen tuli.
Nämä kokemukset on kerätty kaverin työn alla olevasta astrosta, vuosimalli 90. auto on nyt vuoden kohta ollut työn alla. nyt alkaa olla jo aika hyvässä mallissa. kone ehkä valmistuu parin viikon sisään, sen jälkee enää maalarille vienti.
Ja tämän kaverin projektissa hieman sotkeentuneena on tullut seurattua noita astroja enemmänkin. korin puolesta aika samoja vaivoija näkyy usein.
Myöskin koneet tuntuvat olevan aika kulutus tavaraa. ainakin päättelin kun jenkkiautopurkaamoiden koneet oli yhdessä paikassa aika samoilla jäljillä 4 konetta, yhdessä suht hyvä alakerta.
Lue linkin tekstiosa kuvien jälkeen.
siinä pääviat on remonteerannut 30.000mk eli 5000Euron edestä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=95&conference=1500000000000041&posting=22000000000582736
Tykästyin aika kovin, moiseen menopeliin!Kiitoksia linkistä!