Yamaha 20hp 2t manuaali

Mistäköhän voisi löytää kyseiseen masinaan omistajan käsikirjan elikkäs käyttöoppaan.
3618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Juu huomasin tuon kyllä, mutta tuo on 60 ja 50hp koneisiin. Ja tarkennuksena, että koneeni vm. on -93

    Äänestä

  • Plaani Jaani kirjoitti:

    Juu huomasin tuon kyllä, mutta tuo on 60 ja 50hp koneisiin. Ja tarkennuksena, että koneeni vm. on -93

    Ehdin jo innostustua kun puhuttiin "vanhasta Jammusta". Minulla on "manuaali" vm.1975.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Plaani Jaani kirjoitti:

Mistäköhän voisi löytää kyseiseen masinaan omistajan käsikirjan elikkäs käyttöoppaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu