syksy on paras vuodenaika, koska silloin on ilma happirikasta. Luonto on kaunis kaikissa ruskan väreissä.Metsäiset sieniretket on rentouttavat.Syksyllä on enemmän aikaa vaan olla ja ihailla luontoa.Hämärtyvä ilta, tuulen humina ja tuikkujen tuike, voiko enempää toivoa.
Luetuimmat keskustelut
- 372072
- 55676
- 40613
- 62482
- 42480
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60470- 45470
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15440T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6437Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh22424