limaa...

Niin, eli vessassa käydessä tuli aika paljon kirkasta limaa, vähän niin kuin joskus oviksen aikoihinkin. Nyt meneillään rv 8. Onkohan ihan normaalia?
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

raskauden aikana useimmilla valkovuoto lisääntyy hyvinkin runsaaksi.. Itse joutunut koko raskauden ajan käyttämään pikkuhousunsuojia kun vuotaa juurikin tuota kirkasta limaa välillä enemmän välillä vähemmän. Kysyin sitä itsekin silloin neuvolassa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv 8? kirjoitti:

Niin, eli vessassa käydessä tuli aika paljon kirkasta limaa, vähän niin kuin joskus oviksen aikoihinkin. Nyt meneillään rv 8. Onkohan ihan normaalia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu