yli 100.000 volvoa korjaamolle!!

51005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oli peräti tältä vuosituhannelta, hyvä kun heräsit.

Äänestä
  • ...eikä siis päiväyksiä ymmärretä. Löydetään jokin provosoiva uutinen ja linkitetään se tänne välittämättä tippaakaan siitä, onko uutinen julkaistu tänään, viime viikolla, viime vuonna vaiko viime vuosituhannella.

    Äänestä

aloittaja ajelee toyotalla.

Äänestä

mikä muu automerkki olisi uskaltanut korjata tehtaan takuuseen näin vanhoja malleja ? - kaikesta näkee, että Volvo halua ylläpitää mainettaan turvallisena ja kestävänä autona, ja tekee sen myös KÄYTÄNNÖSSÄ ! Hienoa, Volvo on turvallinen omistaa ja ajaa myös vanhana.

Äänestä
  • Volvossani on vähän yli 80 tkm ja vähän arveluttaa, koska vikoja alkaa tulla, katsastuksessa ei ainakaan vielä ollut mitään häikkää, vaikka katsastaja ihmeen tarkasti ja pitkään testaili jotain pyörien ripustuksia ja palloniveliä, liekö niin että niissä esiintyy vikoja eniten?
    Korjaukset ovat kalliita, mitenkähän pitäisi etsiä mahdolliset viat, kun takuuaika alkaa olla ihan lopussa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rikkimeni kirjoitti:

volvot korjaukseen..
http://suomituning.org/uutiset.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu