volvot korjaukseen..
http://suomituning.org/uutiset.html
http://suomituning.org/uutiset.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
oli peräti tältä vuosituhannelta, hyvä kun heräsit.
...eikä siis päiväyksiä ymmärretä. Löydetään jokin provosoiva uutinen ja linkitetään se tänne välittämättä tippaakaan siitä, onko uutinen julkaistu tänään, viime viikolla, viime vuonna vaiko viime vuosituhannella.
aloittaja ajelee toyotalla.
mikä muu automerkki olisi uskaltanut korjata tehtaan takuuseen näin vanhoja malleja ? - kaikesta näkee, että Volvo halua ylläpitää mainettaan turvallisena ja kestävänä autona, ja tekee sen myös KÄYTÄNNÖSSÄ ! Hienoa, Volvo on turvallinen omistaa ja ajaa myös vanhana.
Volvossani on vähän yli 80 tkm ja vähän arveluttaa, koska vikoja alkaa tulla, katsastuksessa ei ainakaan vielä ollut mitään häikkää, vaikka katsastaja ihmeen tarkasti ja pitkään testaili jotain pyörien ripustuksia ja palloniveliä, liekö niin että niissä esiintyy vikoja eniten?
Korjaukset ovat kalliita, mitenkähän pitäisi etsiä mahdolliset viat, kun takuuaika alkaa olla ihan lopussa?