Olen oinasmies ja naiseni on rapu.
Meidän elämä on seikkailua mutta ihanaa sellaista.
17vuotta on seikkailtu,välillä tulta ja tappuraa mutta tulisielu oinas ja kylmää vettä kaatava rapu selviävät joka kerta yhteiseen syliin.
Voin sanoa etten elä turhaan, rapunaiseni antaa minulle niin paljon rakkautta että jaksan kantaa häntä yli onnellisten vuorien ja suoda hänelle rakkautta oikeaa.
Tämä on meidän kahden Love Story, jota kukaan muu ei ymmärrä.
OinasM&RapuN
onnelliset kaksin
1
648
Vastaukset
- M.Virtanen
GJ. Thats really love. onnea teille
Pelatkaa world of warcraft
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253